A apărut un nou articol scris de echipa noastră despre „Culorile anului 2016 – Rose Quartz si Serenity” pentru revista Casa Mia din martie 2016.
Revista online o puteti citi aici.
Iar despre Culoarea anului 2016 puteși citi mai multe în articolul de pe blog CULOAREA ANULUI 2016 – ROSE QUARTZ SI SERENITY


Cand vine vorba de amenajat casa, eu oscilez intre stilul modern inspirat din stilul japonez- simplu, elegant, util si curat, cat mai mult spatiu, deschis. Si cel clasic- greoi- la a amenaja o sala de lectura, plina de corpuri de biblioteca, cu o canapea mare, o masa de studiu. am un apart dragut in Cosmopolis si chiar vreau sa fac ceva spectaculos.. O sa tin cont si de sfaturile voastre cu culorile anului, pt ca imi doresc sa iasa un apt super.
Sper ca va sunt de ajutor sfaturile 🙂